Polet Kupa Zombor 2019

A Mogyi SE Baja triatlon utánpótlásának egy része a szerb határon túli Zomborba látogatott, hogy az ottani nemzetközi úszóversenyen való részvétellel törje meg a téli felkészülés egyhangúságát.

A február 9-én, szombaton megrendezésre kerülő verseny jó hangulatban telt és egész napos elfoglaltságot jelentett a versenyzők és kísérőik számára.

A népes mezőnyben (290 induló, kb. 1500 rajt) számos előkelő helyezést szereztek a mogyisok.
Kovács Botond ötször állt dobogóra, megnyerve a 800 gyorsot és a 200 hátat. Érczy Janka kétszer negyedik helyezést szerzett (100 pillangó, 200 vegyes), Barta Balázs pedig ötödik lett a verseny „király etapjának” számító 100 gyorson. Ezen kívül több top 10-es eredmény és egyéni csúcs született a csapatban.

A felkészülés folyik tovább, és türelmetlenül várjuk a triatlon szezon kezdetét!

Polet Kupa Zombor 2019A Mogyi SE Baja triatlon utánpótlásának egy része a szerb határon túli Zomborba látogatott, hogy…

Közzétette: Mogyi SE – 2019. február 11., hétfő