Elkezdődött a szezon!

Bonyhádon rendeztek felkészülési versenyt az elmúlt hónapban. A családias versenyen tökéletes alkalom volt a ,hogy Mindenki kipróbálja magát, valamint sokaknak ez volt az első versenyük. Nagyszerűen szerepelt Mindenki és jó hangulatban telt a versenynap.

“Amatőrjeink” pedig egy futóversennyel kezdték meg az idei évet:
Március 3-án rendezték meg immár 35. alkalommal a Pécs-Harkány országúti futóversenyt. A két település közti 25 km-es távon számos versenyzőnk képviselte egyesületünket.
A magyarországi hosszútávfutók körében eddig is igen népszerű versenyt rendező PVSK 100. születésnapját ünnepli idén, amely jelentősen emelte a verseny színvonalát és részben ennek is köszönhetően kiválóbbnál kiválóbb atléták álltak rajthoz.
A Mogyi SE Baja felnőtt versenyzői között is kedvelt versenyhelyszín az 58-as főút. Legtöbbünk esetében ez a rendezvény az év első megmérettetése, amely kiváló alkalmat nyújt arra, hogy tisztába kerüljünk kinek hogyan sikerült a téli alapozó időszak.
Az idei verseny nagyszerű időjárási körülmények között zajlott, így minden adott volt jó eredmények és élmények eléréséhez, megszerzéséhez.
Versenyzőink közül többen egyéni csúcsit futottak de voltak, akik először teljesítették a Pécs és Harkány közötti 25 km-es távot.
A csapatból Ugrai Béla az 50-54 év közötti szenior férfiak mezőnyében egyéni csúccsal a 3. helyet szerezte meg.
Összességében elmondható, hogy mindenki kiválóan helytállt, a téli felkészülés úgy tűnik jól sikerült, így nagy lendülettel és szép reményekkel tekinthetünk az előttünk álló szezonra.

34. Kovács Szilvia (2:17:25)

Bonyhádon rendeztek felkészülési versenyt az elmúlt hónapban. A családias versenyen tökéletes…

Közzétette: Mogyi SE – 2019. március 6., szerda